You have not selected any currencies to display
Wanchain, EOS’u Listesine Ekleyecek
Altcoin, Haber

Wanchain, EOS’u Listesine Ekleyecek

Wanchain Nisan ve Haziran 2019 tarihleri ​​arasında EOS’u sistemine entegre edecek.
Wanchain’in İletişim ve Büyüme Başkan Yardımcısı Oliver Birch, EOS’u seçmenin ardındaki son performansları olduğunu söyledi.

Wanchain Nedir

Wanchain bir çapraz-zincir işbirliği platformudur, son zamanlarda EOS platformunu entegre etmiştir. Entegrasyon Nisan ve Haziran 2019 arasında tamamlanacak. Wanchain’in İletişim ve Büyüme Başkan Yardımcısı Oliver Birch, bu çeyrek için şirketin topluluk konferansı çağrısında bunu açıkladı. Birch ayrıca, EOS seçiminin ardındaki nedenin son performansları olduğunu belirtti.

Wanchain tweetledi:

“Sektördeki en devrimsel projelerden ve blokajlardan bazılarından oluşan ekosistemimizle gurur duyuyoruz. Bu sadece CONNECT Open Finance’i görevli olduğumuz için başlangıç. Bu yolculukta bize katılmaktan heyecanlıysanız RT! ”
Wanchain CEO’su Jack Lu şunları söyledi:

“EOS’yu Wanchain ekosistemine entegre etmekten, güçlü dApp topluluğunu Ethereum ve Bitcoin ağlarına bağlamaktan mutluluk duyuyoruz. EOS ayrıca, Wanchain’in blokaj zinciri platformundan yararlanabilecek güçlü, global bir geliştirici ve blok üretici ağına da sahip. ”

coinmag

Kripto haber, blockchain ve kripto dünyasındaki son gelişmeleri, bilgi ve birikimleri ile siz değerli kullanıcılarına aktarmayı amaçlıyor.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir