You have not selected any currencies to display
Tom Lee’nin 2019 Bitcoin Tahmin Raporu
Altcoin, Bitcoin, Haber

Tom Lee’nin 2019 Bitcoin Tahmin Raporu

Kripto para piyasadın daki ünlü bir analist olan Tom lee Bitcoin ile ilgili gelecek tahminlerini CNBC tv kanalında yorumladı.

Tom Lee CNBC ekranlarında 2019 yılı için bitcoin hakkındaki yorumlarını paylaştı. Bitcoin’in gelecekteki fiyatına sürekli umutlu bakan bir yapısı olan Tom lee, yeni dönem içinde güzel ifadelerde bulundu. Kripto paralara olan inancını yitirmeyen ünlü analist, 2019 yılının kripto para piyasası için bir iyileşme yılı olacağını düşünüyor.

Kripto Paralar 2019 Yılında Daha Parlak

CNBC ekranlarında katıldığı programda Bitcoin ve kripto para dünyasının geleceğini yorumlayan Tom Lee, bitcoin ve kripto paralar için olumlu ifadeler kullandı. Piyasalarda süre gelen istatistiklere dikkat çeken analist lee en büyük kripto para olan Bitcoin için 2019 yılında desteklenmeye devam edeceğini belirtti. Küresel piyasalar içinde riskli durumların olabileceğini, ancak bu durum Bitcoin ve çeşitli altcoin leri etkilemeyeceğini düşünüyor.

Tom lee’nin yaptığı bu açıklamalar, her kesimi memnun etmesede, piyasa analizleri yapan bazı ekonomistlere göre durum hiçte iç açıcı değil. Tom Lee’nin yaptığı bu yorumları yanlış olarak değerlendirenler de mevcut. Tom Lee Kripto paraların 2019 ve 2020 yılları için yavaş bir ilerleme kat edeceği yönünde tahminde bulundu.

Teknik Analizlere Dikkat Çekiyor

Yptığı açıklamalarda, kripto paraların teknik analizlerine dikkat çeken Tom piyasa üzerindeki 200 günlük iniş ve çıkış hareketlerini baz aldığını belirtti. Tom Lee aynı zamanda Fundstrat isimli yatırım şirketinin de kurucusu ve ceo su konumunda bulunuyor. BTC’nin sıçrayışa geçeceğini belirttiği gibi dip noktasınında görüldüğü kanısına varmış durumda. Tom Lee daha önceki yaptığı bir açıklamada Bitcoin’in 25.000$ rakamlarını göreceğini belirtmişti.

Bakalım Tom Lee’nin yaptığı bu açıklamalar piyasalar üzerinde nasıl bir etki yaratacak.

coinmag

Kripto haber, blockchain ve kripto dünyasındaki son gelişmeleri, bilgi ve birikimleri ile siz değerli kullanıcılarına aktarmayı amaçlıyor.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir