You have not selected any currencies to display
Tech Startup, Kuantuma Dayanıklı Blockchain’i Piyasaya...
Haber

Tech Startup, Kuantuma Dayanıklı Blockchain’i Piyasaya Sürüyor

Bitcoin’in 2009’da piyasaya sürülmesinin ardından, insanların para algılarını değiştirmek için blockchain teknolojisi ortaya çıktı. Yüzlerce kripto para birimi bu döngüyü izledi ve çok az sayıda geleneksel ödeme sistemleri ve veri alışverişi teknolojideki yıkıcı değişimin üstesinden gelemedi.

Dört yıl önce piyasaya sürülen cryptocurrency tabanlı teknoloji başlangıcı ILCOIN, yeni nesil bir cryptocurrency sağlamak için SHA-256 Bitcoin blok zincirini temel alan patentli teknolojisini kullanıyor.

Yeni fikir birliği mekanizması, Quantum Direniş Blok Zinciri ve 170.000 Tx / blok kapasiteli ILCOIN, SHA-256 blok zincirinde ilk akıllı sözleşmeleri kurarak ölçeklenebilirlik, hız ve güvenliği geliştirme görevinde. Son zamanlarda, geliştiriciler maksimum blok boyutlarını 25 MB’a çıkardılar.

Bir dizi cüzdan çözümü içeren bulut tabanlı bir merkezi olmayan sistem
ILCOIN (ILC) platformunda farklı cüzdan tipleri bulunmaktadır. ILCOIN Web Cüzdan, örneğin, son zamanlarda tasarım, güvenlik ve özellikler konusunda çeşitli güncellemeler yaptı.

Kullanıcıların ILC’nin gerçek fiyatını bilmesi için yeni bir fiat para birimi uygulaması eklendi.

Ayrıca, ILC’nin tarihsel fiyatını keşfetmek için, cüzdanın içine Dinamik Grafik yerleştirildi. Platformda bulunan ilave cüzdanlar arasında Android ILC / BTC, Windows QT ve OSX QT cüzdanları yer almaktadır.

Eşsiz özellikler ile ilgili olarak, madencilik ILC, kaşif ve cüzdan üzerindeki blok zincir geliştirme çalışmasının sıkı kontrol altında tutulmasını sağlamak için doğası gereği merkezileştirilmiştir. Kullanıcılar, ILC’lerini bulut için oluşturulan cüzdanlara güvenli bir şekilde depolayabilir.

“Merkezi olmayan olmak, yalnızca kaynak kodunuzu GitHub‘da yayınlamakla aynı değildir. Herkesin maden yapmasına izin vermek sizi de merkezi olmayan hale getirmeyecektir, çünkü% 51 saldırısı iş kanıtı durumunda da gerçekleşebilir. Asıl güç, düğümlerin sahipliğinden geliyor, bu da ademi merkeziyetçilik anlayışımızın daha farklı olduğunu gösteriyor. ”

Yeni konsensüs protokolü ile blok zinciri ölçeklenebilirliğinin iyileştirilmesi
Bitcoin’e gelince, SHA-256 karma fonksiyonu madencilik için kullanılır ve oluşturma amaçlarına yöneliktir. ILCOIN, Bitcoin‘in geliştirilmiş bir versiyonu olarak geliştirilmiştir; Akıllı sözleşme oluşturma işlemlerini de gerçekleştirebilen bir çok şifrelemeli para birimi. Ekip, 2019 yılının 4. çeyreği için uygulamayı, beş iş alanında beş adet özelleştirilmiş akıllı sözleşme ekleyeceği zaman planladı.

Halen çalışmaya hazır olan ILCOIN Kuantum Direnci Blok Zinciri‘nin, Ethereum ve Bitcoin gibi diğer blokaj tipleriyle ilgili güvenlik ve ölçeklenebilirlik sorunlarını yaygınlaştırdığı söylenmektedir. Yeni konsensüs protokolü uygulandığında, ILCOIN, SHA-256 protokolünün daha iyi ölçeklendirilmesini sağlamak için blok boyutunu daha da artıracaktır.

Ekip, yeni C2P konsensüsünün öngörülemeyen kötü niyetli saldırıları yüzde 51 oranında azaltacağı ve neredeyse anında tam güvenli işlemlere izin vereceğini belirtti.

coinmag

Kripto haber, blockchain ve kripto dünyasındaki son gelişmeleri, bilgi ve birikimleri ile siz değerli kullanıcılarına aktarmayı amaçlıyor.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir