You have not selected any currencies to display
Rakuten Cryptocurrency Exchange Kayıtlarına Başladı
Haber, Teknoloji

Rakuten Cryptocurrency Exchange Kayıtlarına Başladı

Japon İnternet devi Rakuten, Rakuten Cüzdanı’nın potansiyel kullanıcılarına açık hesapların açılmasına izin vermeye başladı, Cointelegraph Japonya 15 Nisan’da.

Haziran ayında borsaya başlamayı planlayan Rakuten, artık işlemi tamamlamak için Rakuten kullanıcı kimliğine ve ilgili banka hesabına ihtiyaç duyan yatırımcılar için çevrimiçi kayıt sunuyor.

Şirket, 2018’de Everybody’s Bitcoin platformunu devraldı ve Aralık ayında Japon düzenleyicilerden operasyon lisansı almasına izin veren değişiklikler yaptı. Herkesin Bitcoin‘i daha önce yönetim kontrolündeki eksiklikler için düzenleyiciler tarafından belirtilmişti.

Rakuten, içlerinden gelen kripto para birimi sahnesine giriş hazırlayan belli başlı oyunculardan oluşan Yahoo! Gelecekteki platform TaoTao’nun% 40’ına sahip olan Japonya, Mayıs ayında lanse edildi.

Diğerleri, kullanıcı talebine cevap vermek için mevcut özelliklerine eklediler. Bu hafta Coincheck, nisan ayının başında bitcoin (BTC) ile piyasaya sürülen tezgah üstü işlem masasına ilk olarak altcoins’i ekledi.

Yine bu hafta, bir Japon yatırımcı, A Serisi finansman turunun bir parçası olan Güney Koreli platform Bithumb’ın sahipleri için 200 milyon dolar finanse etti.

Aynı zamanda, Cointelegraph Pazartesi günü, başka bir değişim projesinin geliştiricisi olan Money Forward Inc.’in devam eden kripto para birimi ayı piyasası nedeniyle planlarını sürdürmemeye karar verdiğini bildirdi.

Kararla ilgili bir kurul tarafından yapılan açıklamada, “Sanal para piyasası hızla soğudu ve aşağı yönlü karlılık riski, işin devam etmesiyle arttı” dedi.

coinmag

Kripto haber, blockchain ve kripto dünyasındaki son gelişmeleri, bilgi ve birikimleri ile siz değerli kullanıcılarına aktarmayı amaçlıyor.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir