You have not selected any currencies to display
Kripto Para Dünyası İçin Faydalı Uygulamalar
Haber

Kripto Para Dünyası İçin Faydalı Uygulamalar

Kripto para, bitcoin ve çeşitli altcoin yatırımcıları için mobil dünya vazgeçilmez bir öncelik.Bunun için çeşitli uygulamalar mevcut, günden güne de artmakta. Sizler için en faydalı olarak bulabileceğimiz 5 uygulamayı ufaktan tanıtmak istedik.

Bu uygulamaları Google Play ve Apple Store’den indirip kurabilirsiniz.

Kripto para birimleri ile yeni tanışmış biri olun veya profesyonel bir yatırımcı olun aşağıdaki listede ilginizi çekecek bilgiler bulabilirisiniz…

1- Blockfolio

Basit bir portföy denetleyici olup almış olduğunuz kriptoları manuel sistemde girmenizi gerektirir. Günlük olarak Bitcoin al-sat la ilgilenenlere pek uymaz. Bu uygulamanın IOS ve Android versiyonu mevcuttur.

Blockfolio’ ya uygun alternatifler; Condex, Delta, Coincap, Crypton ve Acrypto

2- Bitcoin Checker

İstediğiniz bir borsadan herhangi bir para birimini görmek için kullanabilirsiniz. Bitcoin fiyatlarını birden çok fazla borsa da takip ederek paha kazanmış hisse senetlerini takip edebilirsiniz. Android kullanıcıları için düzenli bir widget olan Bitcoin Checker yeniden boyutlandırabiliyor ve istediğiniz kripto para birimini görebiliyorsunuz.

3- Coin Tracking

Profesyonel ve detaycılar için kullanılabilecek çok iyi bir uygulama. Tüm işlemlerinizi grafik halinde analiz ederek kar ve zararınızı, kripto paralarınızın değerini, gerçekleşmemiş kazançlarınızı bunu gibi bir çok bilgiyi size aktarır. 4.000 den fazla kripto parayı destekliyor.  Android ve IOS versiyonu bulunmaktadır.

4- Ztrader

İlgilendiğiniz veya kullanmış olduğunuz örneğin, Poloniex veya Bittrex gibi borsalar mobil uygulamaya uygun değilse API aracılığı ile borsaya bağlanmanızı ve ticari işlemlerinizi yürütmenizi sağlar. Uygulamayı Android de bulabilirsiniz.

5- Google Authenticator

Coinlerinizin çalınmasını istemiyorsanız hesaplarınızı 2FA (iki faktörlü kimlik doğrulama) yöntemi ile güvenli hale getirmek için Google Authenticator kullanmalısınız. Uygulamayı IOS veya Android de bulabilirsiniz.

Ayrıca Google Authenticator uygulamasının tanıtımını da farklı bir konuda sizlere aktaracağız.

Bitcoin Billionaire

Uygulamayı IOS veya Android de bulabilirsiniz. Çok eğleneceksiniz. Bitcoin oyununa başlarken elinizde avucunuzda hiçbir şey yok. Zengin olmak için doğru adımlar ile ilerle Bitcoin al-sat ve sonunda milyarder ol.

coinmag

Kripto haber, blockchain ve kripto dünyasındaki son gelişmeleri, bilgi ve birikimleri ile siz değerli kullanıcılarına aktarmayı amaçlıyor.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir