NamePrice24H (%)
Bitcoin (BTC)
$9,191.00
0.39%
Ethereum (ETH)
$270.60
-0.26%
XRP (XRP)
$0.429504
-1.59%
Litecoin (LTC)
$133.34
-2.41%
Kripto Para Analizleri ONT,ADA,ETH,BCH,IOTA
Haber

Kripto Para Analizleri ONT,ADA,ETH,BCH,IOTA

Kripto para birimleri aşağıdan yükseldikçe, bazı yükseliş seslerini tekrar duymaya başladık. BitMEX’in kurucu ortağı ve CEO’su Arthur Hayes, Bitcoin’in fiyatının bu yıl 10 bin dolara ulaşmasını bekliyor.

Fiyatın kuzeye doğru hareket etmesine neden olabilecek olaylardan biri de Bakkt. Dijital platformun başlatılmasının, müşterilerin Bitcoin‘lerinin gözetimini almayı planladığı gibi uyumluluk sorunları nedeniyle geciktiği bildiriliyor. Bununla birlikte, Amerika Birleşik Devletleri Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) Bakkt dahil tüm şifrelemeyle ilgili tüm uygulamalar üzerinde çalıştığını söyledi. Dolayısıyla, yeşil sinyalleri almadan önce sadece bir zaman meselesi olabilirdi.

Uzun ayı aşamasından sonra, mevcut toparlanma çeşitli altcoinler tarafından yönetiliyor. Lider Bitcoin sadece daha yüksek sürünüyor olsa da, altcoins alçaklardan bazı keskin kazançlar görüyor. Artış, son birkaç hafta içinde Bitcoin’in hakimiyetini azalttı. Altcoin rallisini daha iyi korumak için, 500 milyon doların üzerinde piyasa kapitalizasyonuna sahip kripto paralar arasından beş adet seçtik.

ONT / USD

Piyasalar son birkaç günde yapılan çeşitli duyuruları neşelendirdiği için Ontoloji geçtiğimiz haftanın en iyi kazananı. Ontology, Korece video akışı platformu tarafından desteklenen yeni bir katılımcı merkezli film dağıtım platformu olan MovieBloc ile ortaklığa girdi.

Pandora.tv. Ontology’nin kurucusu olan Li Jun, projenin, yaklaşık 100 milyon kullanıcısı olan Çinli bir uluslararası şirket ve yatırım şirketi olan Fosun için sadakat odaklı bir çözüm gerçekleştirdiğini söyledi. Ontoloji, Lanxess grubu için kimyasal tedarik zinciri takibi üzerinde de çalışmaktadır. Ralli devam edecek mi yoksa tüccarlar kar mı alacak? Bize bulalım.

ONT / USD çifti, geçen yılın Aralık ayında 0,43598112 $ ‘lık düşük bir orana ulaştığında akıllı bir gerileme yaşıyor. Şu anda 2.26296972 $ üzerindeki bir kırılmada tamamlanacak olan bir yuvarlama tabanı oluşturmanın ortasındadır. Bu ters çevirme modelinin asgari hedef amacı 4.08995832 dolar. 20 haftalık EMA düzleşti ve RSI artıyor. Bu, ayıların kavramalarını kaybettiğini gösterir.

Ayıların mevcut seviyelerde güçlü bir savunma yapmasını bekliyoruz. Ancak, boğalar 1.22947704 $ ‘ın üzerinde ölçeklenir ve devam ederse, toparlanma 2.26296972 $’ a kadar uzayabilir. Kısa vadeli trader’lar haftalık 1.22947704 $ seviyesinin (UTC zaman dilimi) yakınında alım yapabilir ve 0,78 $ ‘lık stopaj yapabilir. Bu riskli bir ticarettir; bu nedenle, lütfen pozisyon boyutunu normalin sadece yüzde 40’ı kadar tutun.

ADA / USD

Cardano (ADA), Byron geliştirme aşamasının son ana sürümü olan 1.5 sürümüne başarıyla yükseltildi. Bu güncelleme Shelley geliştirme aşamasına geçmek için önemli bir adımdır. Mitingden sonra, fiyat buradan nereye gidiyor? Hadi bulalım.

ADA / USD çifti son yedi günde keskin bir şekilde yükseldi: aralık dışı kaldı ve olumlu bir işaret olan 20 haftalık EMA’nın üzerine çıktı. Şimdi 0.082952 $ ‘a yükselmeli ve eğer bu seviye aşılırsa bir sonraki hedef 0.094256 $’ dır.

Her iki hareketli ortalama düzleşti ve RSI da orta noktaya yükseldi. Bu eğilimin değiştiğini göstermektedir.

Yatırımcılar haftalık bazda (UTC zaman dilimi) istenen tahsisatın yüzde 50’sini 0,051468 ABD dolarının üzerinde alabilirler ve geri kalanını küçük miktarlarda alım seviyelerine düşürebilirler. İki farklı alım seviyesi öneriyoruz, çünkü güçlü aralar geri çekilmiyor, eğer parite yükselmeye devam ederse, tüccarlar oyunda biraz cips alacak. Ancak çoğu zaman, koparmalar geri çekilme; Bu olursa, daha düşük seviyelerde satın almak istiyoruz. Duraklar 0,0350 Dolar’da tutulabilir.

ETC / USD

Hafta, Anthony Lusardi’nin görevini, Ethereum Classic Cooperative’in ABD direktörü olarak görevinden gördü. Ancak, ETC kooperatifiyle çalışmaya devam edeceğini ve Ethereum Classic (ETC) ve Bitcoin için bazı yan / programlama projeleri yapacağını yineledi. İstifaya yol açan sosyal medya baskılarının üstesinden gelmesi zorlaştığını söyledi. Bununla birlikte, şifreleme para biriminin fiyatı ayrılma nedeniyle isabet etmedi.

ETC / USD paritesi en düşük seviyeye yakın bir baz oluşturmaya çalışıyor: 5.889 dolara yükselebilir. 20 haftalık EMA da bu seviyeye yakın bir yerde bulunuyor; bu nedenle, 5,889 $ ‘lık güçlü bir direnç bekliyoruz.

Boğalar fiyatı 5.889 doların üzerine çıkarsa, 9.50 doların bir sonraki genel direncine yükselebilir. Bu nedenle, tüccarlar bir aradan alım yapabilir ve haftalık 5.889 Doların (UTC zaman dilimi) üzerinde kapanabilir ve zararı 3.3 dolardan koruyabilir.

Dijital para birimi 5,889 ABD dolarından düşerse, bir kaç hafta daha bu bölgede kalmasını sağlayabilir. 3.3 doların altına düşerse zayıflayacaktır.

BCH / USD

İsviçre merkezli kripto para birimi ATM operatörü Värdex Suisse, cihazlarında Bitcoin Cash (BCH) desteği ekledi. İsviçreli çevrimiçi perakendeci Digitec Galaxus artık şifreleme paralarını da kabul edecek ve Bitcoin Cash de listedeki dijital para birimlerinden biri.

Boğalar, BCH / USD çiftini 163.89 $ ‘lık ilk genel direnç seviyesine taşıdı. Bu seviyenin üzerinde, dijital para birimi 239 dolar olan bir sonraki genel direncine geçebilir. 20 haftalık EMA bu seviyenin hemen altında yer almaktadır. Dolayısıyla, 239 Dolara yakın sert bir direnç bekliyoruz. Dijital para biriminin dikey ralli geçmişi var, bu yüzden 239 $ ‘dan fazla koparsa, hareket 400 dolara ve daha yükseğe ulaşabilir.

Aksine, ayılar 239 $ ‘ı savunuyorsa, parite birkaç hafta daha aralığın içinde kalmaya devam edebilir. Mevcut seviyelerde herhangi bir satın alma kurulumu bulamıyoruz.

IOTA / USD

Kripto ödemeleri başlangıcı Zeux, Samsung Pay ve Apple Pay’i kabul eden çeşitli mağazalarda IOTA’yı bir ödeme şekli olarak ekler. Zeux, bu yılın nisan ayında Avrupa’da başlayacak ve 2020’de ABD’yi vuracak. Gelecek çizelgelere nasıl bakacak? Bakalım.

OTA / USD çifti düşüklerin yakınında bir temel çizme girişiminde bulunuyor. 20 haftalık EMA’ya ve onun üstüne 0.4081 dolara yükselmesi bekleniyor. Boğaların bu seviyede sert bir direnç göstermesini bekliyoruz.

Fiyat buradan düşerse, birkaç hafta daha menzile bağlı kalacaktır. Dijital para birimi yeni yılın en düşük seviyesine gerilediğinde trend düşecek.

Öte yandan, eğer fiyat 0.4081 $ ‘a yükselirse, 0.560 $’ a yükselebilir ve 0.6499 $ ‘a yükselebilir. Bu seviye geçildikten sonra, ralli, 0.8152 $ ‘lık sert havai direncine ulaşabilir. Herhangi bir işlem teklif etmeden önce fiyatın 0,4081 $ ‘ın üzerinde kalmasını bekleyeceğiz.

coinmag

Kripto haber, blockchain ve kripto dünyasındaki son gelişmeleri, bilgi ve birikimleri ile siz değerli kullanıcılarına aktarmayı amaçlıyor.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir