You have not selected any currencies to display
IOHK Kurucusu Charles Hoskinson Açıklamalarda Bulundu
Altcoin, Haber

IOHK Kurucusu Charles Hoskinson Açıklamalarda Bulundu

IOHK’nin kurucusu olan Charles Hoskinson, cryptocurrency endüstrisinin 28 Mart’taki medya çıkışı Cheddar ile yaptığı röportajda “WiFi veya Bluetooth anına” ihtiyaç olduğunu söyledi.

Kripto para birimi endüstrisinin durumu hakkında konuşan Hoskinson, daha fazla birlikte çalışabilirliğin geliştirilmesini kolaylaştıracak özel standartlara ihtiyacı olduğunu söyledi. Hoskinson’a göre, hem dijital para birimleri hem de geleneksel finans kurumları arasında iletişim ve bilgilerin daha kolay bir şekilde alınıp satılmasını sağlayacak açıklamalarda bulundu;

“Görmekte olduğumuz şey, yarattığımız bir standartlar topluluğudur [bu] kaçınılmaz bir şekilde, tüm bu farklı sistemler arasında bilgi ve değer taşıyabileceğiniz bir durum yaratmak için kaçınılmaz bir şekilde bir araya gelecektir – sadece Bitcoin için değil Cardano ー, ayrıca normal banka hesabınız. “

Hoskinson, “aradığımız şey, endüstrimizin WiFi veya Bluetooth anı. Oraya henüz tam olarak ulaşamadık” dedi.

Standart belirleme yapan kuruluşlar son zamanlarda genişliyor. Geçtiğimiz ay, 500’den fazla üyesi olan bir Ethereum blok zinciri standartlarını belirleyen bir kuruluş olan The Ethereum Alliance’ın (AEA) 2019’da “belirteçli bir görev gücü” oluşturacağını doğruladı.

Aynı ay, AÇA, Çin’de bölgesel bir ofis açtı; burada Blockchain birlikte çalışabilirlik başlangıcında mühendislik başkan yardımcısı Wanchain olan Weijia Zhang, yeni bölge ofisinin başına atandı. Zhang’in “yerel hackhansalar, atölye çalışmaları, eğitim oturumları ve konferanslara katılarak AÇA standartlarının geliştirilmesini ve benimsenmesini desteklemekten sorumlu olacak” dedi.

coinmag

Kripto haber, blockchain ve kripto dünyasındaki son gelişmeleri, bilgi ve birikimleri ile siz değerli kullanıcılarına aktarmayı amaçlıyor.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir