NamePrice24H (%)
Bitcoin (BTC)
$8,028.00
0.26%
Ethereum (ETH)
$250.63
0.06%
XRP (XRP)
$0.386469
0.08%
Litecoin (LTC)
$102.79
1.81%
Groestlcoin %220 lik değer artışı
Altcoin

Groestlcoin %220 lik değer artışı

Groestlcoin altcoin’i geçtiğimiz günlerde yaptığı %220 lik bir artışla değerinin 3-4 katına fırladı.

Bitcoin ve bir çok altcoin‘in piyasanın normal şartlarında seyrine devam ederken arada bir sürprizler yapan bazı altcoinler olabiliyor. Bunlar normal değerlerinin çok daha yüksek rakamlarına çıkabiliyorlar.

Bazen bu yükselişler bir açıklama ile yada bir haber yada balinaların eylemleri ile yükselik düşebiliyorlar. GRS’nin piyasa değeri yaptığı bu artışla 0.4$ seviyelerinde seyrediyor. En büyük kripto para olan Bitcoin ise 3900-4000 $ seviyeleri zorlamaya devam ediyor.

Groestlcoin-artis

Groestlcoin artış sebebi ise; GRS ekibinin Twitter hesabından yaptığı açıklama oldu. Yapılan açıklamaya göre, kripto para ile kullanılabilen Mastercard kredi kartlarını piyasaya sürdüklerini açıkladı.

Bu kartı kullanarak insanlar, Mastercard geçerli tüm yerlerde kripto para birimlerini kullanarak alışveriş yapmalarına olanak sağlayacak.

GRS ekibinin tam olarak yaptığı açıklama ise ;

“PolisPay Card’ınızı MasterCard’ın geçerli olduğu tüm çevrimiçi ve fiziksel mağazalarda kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kartla MasterCard’a uyumlu ATM’lerden de nakit para çekebilirsiniz.”

coinmag

Kripto haber, blockchain ve kripto dünyasındaki son gelişmeleri, bilgi ve birikimleri ile siz değerli kullanıcılarına aktarmayı amaçlıyor.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir