You have not selected any currencies to display
CoinMarketCap, Stuttgart’ta Kripto Para Test Endeksi
Teknoloji

CoinMarketCap, Stuttgart’ta Kripto Para Test Endeksi

CoinMarketCap, bitcoin dahil olmak üzere iki kapsamlı başlık indeksi başlatacak. Alman endeks sağlayıcısı Solactive tarafından hesaplanacak ve yönetilecektir.

NASDAQ GIDS, Bloomberg Terminalleri, Thomson Reuters Eikon (Refinitiv) ve Börse Stuttgart’ta iki kripto para birimi gösterge endeksi piyasaya sürmeye hazır. Bu gösterge endeksleri, piyasa değeri üzerinden ilk 200 şifreleme para birimini kapsayacaktır. CMC Crypto 200 Index (CMC200) adlı ilk endeks bitcoin içerir ve global şifreleme pazarının% 90’ından fazlasını kapsar. BTC İndeksinden CMC Crypto 200 adlı ikinci endeks (CMC200EX), bitcoin etkisi olmadan pazarın performansını izler.

CoinMarketCap CEO’su Brandon Chez ‘in açıklamaları:

“Bu endeksleri piyasaya sürmek ve paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Bu endeksler, şifreli para birimi verilerine, sindirimi kolay bir formatta daha fazla erişilebilirliği teşvik edecektir. Seçtiğimiz endeks yöneticimiz Solactive ile ortaklaşa ve profesyonelce hesaplanan bu endekslerin kripto para birimlerinin daha büyük finansal piyasalara erişimini artırmaya hizmet edeceğini umuyoruz. ”


Solactive AG, endeksleri titiz standartlara göre hesaplayacak ve yönetecek bağımsız bir Alman endeks sağlayıcısıdır. Solactive AG Satış Müdürü Fabian Colin, şu fırsatı duyduğunu duyduğunu belirtti:

“Bu heyecan verici yolculukta CMC’nin tercih ettiği endeks sağlayıcı olarak seçilmekten gurur duyuyoruz. CoinMarketCap verilerine erişebilme yeteneği bize yeni müşteriler için özel endeksler geliştirme fırsatı veriyor. Konuşmalar çoktan başladı. Gelecekte daha iyisi için yatırım yapılabilir endekslere yol açacak ve daha fazla ürüne yol açabilecek şifreleme endeksleri geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz. ”

coinmag

Kripto haber, blockchain ve kripto dünyasındaki son gelişmeleri, bilgi ve birikimleri ile siz değerli kullanıcılarına aktarmayı amaçlıyor.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir