You have not selected any currencies to display
CoinMarketCap Sahte Hacimleri Düzeltecek
Haber

CoinMarketCap Sahte Hacimleri Düzeltecek

Gerçek hacimler ve faaliyetlerle ilgili şüphelerden sonra, CoinMarketCap, hacimlerin sahte olmadığına dair kanıt olarak daha ayrıntılı veriler gerektirecektir.

CoinMarketCap, blogunda detaylandırıldığı gibi daha doğru işlem bildirme arayışına giriyor. Karar, değiş tokuş yapılan birden fazla raporun ardından, saha ziyaretleri ile alım satım faaliyeti arasındaki tutarsızlığa dayanarak kırmızı bayraklara neden olabileceğini gösterdi.

Cryptocurrency alanındaki en çok ziyaret edilen bilgi kaynaklarından biri olan CoinMarketCap, daha doğru verileri bildirmek ve karşılaştırmak için bir dizi girişimde bulundu. Eklemeler, ilk önce canlı sipariş defteri verileri hakkında zorunlu raporlama yapılmasıyla iki aşamadan geçecektir. Borsalar, 14 Haziran’a kadar olan verileri CMC’ye sağlamak için 45 günden daha az zaman alıyor.

Bundan sonra, borsalardan soğuk depo cüzdanlarına ilişkin verileri, ayrıca geçmiş verileri ve diğer işlem çifti ayrıntılarını sağlamaları istenecektir.

Üçüncü aşama, güvenilirliği artırmak için çeşitli bilgi türlerini kendileri raporlamak için projeler ve değişimler gerektirecektir.

CMC, sansürden ve belirli projelerin haklarının değerlendirilmesinden kaçınarak tarafsız kalmaya olan bağlılığımızı vurgulayarak, kullanıcılarımızın karar alma sürecini zenginleştirmek için daha geniş bir veri noktası dizisi yayınlamanın bir değer olduğuna inanıyoruz ”dedi. takım belirtti.

Toplayıcı site ayrıca, borsa veya projelere doğrudan sansür uygulama niyetinin olmadığını da belirtti.

Geçtiğimiz yıllarda, yeni madeni para ve jeton projelerinin çoğalması, gerçek dolaşım ve toplam arzın rapor edilmesinde zorluk yarattı. “Kimchi primi” olarak bilinen şeye veya Kore Wonu ticaretindeki daha yüksek fiyatlara bağlı olarak fiyat anomalileri de ortaya çıktı. Yeni borsalar ayrıca olağanüstü yüksek hacimler bildirdi ve toplamdan çıkarıldı.

Şimdiye kadar, önde gelen borsalar CMC’ye dikkat çekerek doğru ve şeffaf raporlama ittifakına katıldı:

“Bugün, veri alışverişinde şeffaflık nedeni olan 12 değişim için İttifak’a katıldık: Binance, Bittrex, OKEx, Huobi, Sıvı, UpBit, IDEX, OceanEX, Gate.io, KuCoin, HitBTC, Bitfinex.”

Borsalar, kripto para birimi ekosistemindeki riskli kavşaklardan biri olarak görülmektedir. Daha iyi şeffaflık, kullanıcıların hangi pazarların organik olarak sıvı olduğuna ve hangilerinin daha riskli olduğuna karar verebilecekleri anlamına gelebilir.

coinmag

Kripto haber, blockchain ve kripto dünyasındaki son gelişmeleri, bilgi ve birikimleri ile siz değerli kullanıcılarına aktarmayı amaçlıyor.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir