You have not selected any currencies to display
Bitcoin Hyip Siteleri Dikkatli Olun
Bitcoin, Haber

Bitcoin Hyip Siteleri Dikkatli Olun

Dolandırıcılık ve hızlıca zengin olma düzenleri, kripto para birimleri dünyasında yeni bir şey değil. Geçtiğimiz birkaç ay içinde Bitcoin HYIP’lerinde önemli bir artış oldu. Yüksek verimli bir yatırım programı, özellikle internette çok yaygın bir aldatmacadır. Aşağıda, bu tür Bitcoin HYIP‘leri kolayca kesmek ve bu sahte tekliflerden dolayı finansal kayıplarla uğraşmamak için birkaç ipucu verilmiştir.

YÜKSEK YATIRIM İADE DEĞİL

Bitcoin HYIP‘lerin bu kadar popüler olmasının ana sebeplerinden biri, öngörülen yatırım getirileridir. Herhangi bir zamanda kripto para birimleri ile iyi para kazanılabilse de, bu kazançların hiçbir zaman garanti edilmediği akılda tutulmalıdır. Aksi iddiada bulunan herhangi bir şirket veya hizmet sağlayıcısı, büyük olasılıkla bir HYIP veya başka bir tehlikeli yatırım projesi yürütmektedir. Hiç bir zaman yüksek garantili yatırım getirileri, hatta değişken şifreleme para birimli piyasalarla uğraşırken bile günlük garantili getiriler garanti edilemez.

LİSANSIZ ŞİRKETLER (ŞİRKET KAYIT NUMARASI İLE)

Bazı meraklılar, potansiyel Bitcoin yatırım şirketlerinin sayısında büyük bir artış olduğunu kaydetmiş olabilir. Bu şirketlerin% 90’ından fazlasının ruhsatsız veya tescilsiz olduğundan emin olunuz, yani şu anda bu tür ürünler veya hizmetler sunmalarına izin verilmemektedir. Ayrıca, bu tür şirketler tarafından dolandırılan herhangi bir kullanıcı, bir şey ters giderse, er ya da geç olacak olan paralarını geri almak için mücadele edecektir.

Potansiyel yatırımcılar, şirket sicil numarasına sahip olan şirketler tarafından kandırılmamalıdır. Bitcoin HYIP‘lerin İngiltere merkezli bir şirket sicil numarası listelemesi oldukça yaygındır. Öncelikle, böyle bir numarayı elde etmek ucuz, kolay, hızlı ve çevrimiçi yapılabilir. Basitçe, böyle bir sayının bir web sitesinde gösterilmesi, kullanıcıların gerçek bir yatırım firmasıyla uğraştıkları anlamına gelmez. Bu tür şirketlerden uzak durmak, genellikle en tavsiye edilen eylem şeklidir.

KONSOLİDE OLMAYAN TEKLİFLER VE SOSYAL MEDYA

Bugün varolan Bitcoin HYIP’lerin çoğu, agresif pazarlama taktikleriyle yeni müşterilere ulaşma eğilimindedir. İstenmeyen e-postalar yoluyla veya kullanıcıları sosyal medyada spam yaparak, bu şirketler denize girmekten çekinmiyor. Sonuçta, bir Bitcoin HYIP sadece bu dolandırıcılıklara taze sermaye enjekte edildiği sürece sürdürülebilirdir. Aksi takdirde, proje hızla tükenir. İstenmeyen teklifleri görmezden gelmek her zaman tavsiye edilebilir bir eylemdir, çünkü Internet’teki yabancılara asla güvenilmemelidir.

“ŞİMDİ ALIN” YATIRIMCILARIN ABARTI AÇIKLAMALARI

Biri agresif bir şekilde Bitcoin HYIP’lerin reklamını yapmayı beklediğinden, birçok insanı “ŞİMDİ” yatırımı yapacak ya da bu altın fırsatı kaçırmayacaklar. FOMO kripto para birimi endüstrisinde çok gerçek bir şey ve HYIP dolandırıcıları her şeyi çok iyi biliyor. Bu nedenle, insanların kalp tellerini oynamaya çalışacaklar ve onları gerçek olamayacak kadar iyi fiyatlara yatırım yapmaya zorlayacaklar. Cryptocurrency yatırımlarına her zaman erişilebilir olacak ve bugün bir şey satın almak için gerçek bir baskı bulunmuyor, çünkü yarın veya gelecek hafta yine de kendi fırsatını sunmaya devam edecek.

FANTEZ JARGON’UN HİÇBİRİ

Bitcoin HYIP dünyasındaki en ilginç gelişmelerden biri, daha fazla projenin süslü jargon kullanmaya başlamasıdır. Bu, zaman içinde para yatırma girişiminde bulunan birçok yatırımcının dikkatini çekmek amacıyla yapılmaktadır. Bu mutlaka kötü bir şey olmasa da, birçok insanın ilk başta kripto para birimleri veya blok zincirleme projeleri hakkında hiçbir fikri yok. Sadece sektörle ilgili bir avuç kelime bilecekler ve sonuç olarak bu ucuz taktiklere düşecekler. Biraz küçük araştırma yapmak, insanların sahte ve gerçek yatırım teklifleri arasındaki farkı söylemelerine yardımcı olabilir.

coinmag

Kripto haber, blockchain ve kripto dünyasındaki son gelişmeleri, bilgi ve birikimleri ile siz değerli kullanıcılarına aktarmayı amaçlıyor.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir