You have not selected any currencies to display
Bitcoin Fiyatı Tekrar Düşme Eyleminde
Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Tekrar Düşme Eyleminde

Çoğu cryptocurrency kullanıcısı bir miktar pozitif momentumun gerçekleşmesini beklese de, bu henüz gerçekleşmeyecek. Aslında, tüm kripto para birimleri için hız belirleyen Bitcoin fiyatı da düşüşte. Her ne kadar kayıplar halen nispeten küçük olsa da, genel momentumun çok fazla kullanıcıyı memnun etmeyeceği açıktır.

BİTCOİN FİYAT MOMENTUMU BELİRSİZ KALIYOR

Dünyanın önde gelen kripto para birimi, kırmızıya hiç bu kadar az daldığında, alternatif pazarlar genellikle hızlı bir şekilde takip edilebilir. Şu an itibariyle, Bitcoin‘i etkileyen düşüş baskısının, birkaç saat boyunca altcoinler arasında zarar göreceği açık. Bitcoin kaybedilen bir değeri geri kazansa bile , alternatif pazarların iyi fiyat kazanması pek mümkün görünmüyor. Çoğu insanın aradığı görünüm değil, ancak yapılacak çok şey yok.

Bitcoin fiyatı söz konusu olduğunda, başa çıkacak az miktarda düşüş baskısı olduğu görülüyor. Değerdeki% 1.14’lük bu küçük düşüş, yakın gelecekte pek çok soruna yol açmayacaktır, ancak altcoins için oldukça felaket olabilir. Mevcut 5,241 ABD Doları değerinde Bitcoin değeriyle, önümüzdeki günlerde dünyanın önde gelen şifreleme para biriminin yanında ne olacağını merak etmek gerekir.

Huzursuz piyasa momentumu, sosyal medyada birçok ilginç tepkiyi tetikliyor. Crypto Harmonic, şu an şekillenen ilginç bir pazar momentumu görüyor, ancak grafikler neler olup bittiğini tam olarak anlatmıyor. Bitcoin Baskınlık Endeksi bir kez daha yükselişe geçse de, olayların bir veya iki günde nasıl göründüğünü görmek ilginç olacak.

Kay Kurokawa, öğrenci borçlarını, bankaları ve Bitcoin’i karşılaştırmanın ilginç bir yolunu buldu. Karşılaştırma kripto para birimi meraklıları için çok mantıklı olsa da, bankaların hala go-to-go çözüm olduğuna emin kalan birçok kişi olacak. ne kadar kötü göründüğüne bakılmaksızın. Özlem Bitcoin hiçbir zaman kötü bir şey değildir, ancak her zaman en başta kendi araştırmalarını yapması gerekir.

Gerçek Bitcoin memleri söz konusu olduğunda, Pete Bitcoin Maximalistlerin komik kemiğini gıdıklayacak bir tane buldu. “Shitcoins to nyet” demek, bugünlerde etkin bir şekilde incelenmeye değer birçok alternatif proje olmasına rağmen, geç saatlerden beri bir miktar popüler meme haline geldi. Her şeyden önce, her zaman kripto para birimi dünyasında çeşitlilik çok önemlidir.

Yeni bir Bitcoin değerinin düşmesinin gerçek bir nedeni olmasa da, ayıların daha uzun süre kontrol altında kalması her zaman bir ihtimaldir. Mevcut kayıplar henüz kimseyi paniklememelidir, ancak 5.000 doların altına düşmek de olası değildir. Gelecek saatlerde, bireysel işlemcilerin ne görmek istediğine bakılmaksızın işler çok ilginçleşecek.

coinmag

Kripto haber, blockchain ve kripto dünyasındaki son gelişmeleri, bilgi ve birikimleri ile siz değerli kullanıcılarına aktarmayı amaçlıyor.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir