NamePrice24H (%)
Bitcoin (BTC)
$8,028.00
0.26%
Ethereum (ETH)
$250.63
0.06%
XRP (XRP)
$0.386469
0.08%
Litecoin (LTC)
$102.79
1.81%
Bitcoin Cash İçin Coinbase Cüzdan Uygulamasında Nakit Deste...
Haber

Bitcoin Cash İçin Coinbase Cüzdan Uygulamasında Nakit Desteği

Kripto para dünyası kış aylarındaki kötü gidişatına rağmen genişlemeye devam eden Coinbase yayınladığı yeni cüzdan güvenlik sistemi ile ilgili bir bildiri açıkladı. 

ABD’de merkez sağlayıcı, Coinbase üzerinde Bitcoin Cash desteği eklendi Cüzdan uygulamasından kullanıcıların depolamak ve kendi özel anahtarlar üzerinde velayetini korumak için bu yeni sistemi açıkladı.

Birkaç büyük kazanımın ardından ABD şifreleme para birimi borsası, Binance ve OKEx gibi diğer büyük borsalarla rekabet etmeye zorlayan çok sayıda farklı güncelleme ve yeni hizmet başlattı .

20 Şubat günü, şirket bir açıklama metni yayınladı.

Artık Bitcoin Cash Coinbase üzerinde (BKE) Cüzdan kullanıcıları cryptocurrency depolama yapabileceklerini açıkladı.

BCH’ye ek olarak, şu anda şirketin cüzdan servisi Bitcoin , Ethereum ve Ethereum Classic‘i destekliyor.

Ayrıca, basın açıklamasında şirket, 100.000’den fazla farklı ERC20 tokeninin ve Ethereum üzerine kurulu ERC721 koleksiyonlarının da desteklendiğini belirtti.

Önceden, Coinbase kullanıcıları Bitcoin Cash’i (BCH) diğer borsa kontrollü cüzdanlarda saklayabilmişlerdi. 

Şirket ayrıca, cüzdan uygulamasının hem yeni CashAddr adres formatlarını hem de eski adresleri tüm uygulamalarda geriye dönük uyumluluk için destekleyeceğini belirtti.

Yeni coinbase cüzdan uygulamasının getirdiği güvenlik

Coinbase’in geniş kullanıcı tabanına dijital varlıklar için öngörülen şekilde entegre ve daha güvenli ve güvenilir bir çözüm önerdiği anlaşılıyor.

Coinbase Cüzdan uygulaması , özellikle varlıkların gözetimi konusunda bilinçli olanlar için, Coinbase’in gözetim altındaki platform cüzdanından daha güvenli bir çözüm olarak pazarlanmaktadır.

Quadriga’nın kaybettiği yüzlerce milyon müşteri fonunun ardından , bu özellik kullanıcılar için çok önemli hale geldi.

Firmadan yapılan basın açıklamaya göre, kullanıcıların özel anahtarları şifrelenir ve bir Güvenilir Yürütme Ortamı veya daha teknik olarak Secure Enclave teknolojisi kullanılarak kendi cep telefonlarında saklanır .

Coinbase’deki ürün yazılım lideri Siddharth Coelho-Prabhu, Coinbase’in kullandığı özel donanımın “mobil cihazlardaki özel verileri korumanın en güvenli yolu” olduğunu açıkladı.

coinmag

Kripto haber, blockchain ve kripto dünyasındaki son gelişmeleri, bilgi ve birikimleri ile siz değerli kullanıcılarına aktarmayı amaçlıyor.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir